مهتاطب

سرفصل

حساب کاربری

ورود ثبت نام
خروج
نام کاربر
کاربر :
021 - 53867

عناوین اصلی

منوهای اصلی

درباره ما

آدرس صفحه

درباره داروخانه

درباره ما
شاید علائم یک بیماری مثل جوش یا لک صورت، اضافه وزن یا ریزش مو در کسانی که با این مسائل درگیر هستند، مشابه باشد اما زمانی که هر یک از ما یکی از این مسائل را در زندگی مان داریم، کاملاً متوجه تفاوت مسأله مان با دیگران می شویم و به همین دلیل تلاش ما بر این است تا با هر یک از مراجعین خود صحبت نموده و در طول مسیر درمان، شما را همراهی کنیم و در صورتی که نیاز به راهنمائی ما داشته باشید، ما همواره آماده ایم تا مشاوره های درمانی خود را در اختیارتان قرار دهیم.

وب سایت مهتاطب، متعلّق به داروخانه شبانه روزی دکتر حریری - دکتر میرنظامی بوده و یک وب سایت تخصصی در زمینه مشاوره و فروش محصولات غیر دارویی موجود در داروخانه ها می باشد.

حوزه فعالیت مهتاطب به دو بخش اصلی تقسیم می گردد.

1 - مشاوره های تخصصی : داروخانه شبانه روزی دکتر حریری - دکتر میرنظامی با در اختیار داشتن داروسازان متخصص و کادر مشاوره ای مجّرب اقدام به تأسیس واحد مشاوره در خصوص محصولات داروخانه ای اعم از محصولات آرایشی - بهداشتی، رژیم های غذایی، مادر و کودک، لوازم پزشکی و غیره نموده است.

مخاطبان می توانند با روشهای متنوعی که در سایت برای این امر در نظر گرفته شده است با مشاوران ما در ارتباط بوده و از نظرات تخصصی آنها استفاده نمایند.

لازم به ذکر است، مهتاطب رسالت خود را اطلاع رسانی به مشتریانش قرار داده و در این راستا کلیه مشاوره های ارائه شده به صورت کاملاً مجانی بوده و مشتریان نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینه ای در این خصوص نمی باشند.

2- فروش محصولات غیر دارویی داروخانه: با توجه به وضع قوانین جدید داروخانه های اینترنتی در ایران (در سال 1394) داروخانه های مجاز سراسر کشور می توانند با اخذ مجوز از معاونت غذا و داروی وزارت بهداشت اقدام به فروش اقلام غیر دارویی نمایند. لذا در این زمان تصمیم به افتتاح وب سایتی با نام مهتاطب گرفتیم تا بتوانیم محصولات داروخانه ای که تماماً زیر نظر وزارت بهداشت و مراجع قانونی به کشور وارد و حق توزیع بدون نسخه دارند را در اختیار مشتریان در سرتاسر کشور عزیزمان قرار دهیم.

تمامی محصولاتی که در وب سایت مهتاطب عرضه می شوند، اصل و دارای پروانه از وزارت بهداشت و دیگر سازمان های مربوطه هستند. این امر می تواند مصرف کنندگان محترم را از اصالت محصولاتی که تهیه می کنند، کاملاً مطمئن نماید.
تاریخچه داروخانه
داروخانه ما در سال 1364 در منطقه شهریار تأسیس شد. در طول سی سال گذشته با تلاش شبانه روزی کادری 20 نفره ( 4 دکتر داروساز و 15 نفر پرسنل فنی) به مراجعین بسیاری در داروخانه شبانه روزی دکتر حریری و دکتر میرنظامی خدمت رسانی کرده ایم. در سال 1395 تصمیم بر این گرفته ایم، تا با تاسیس داروخانه اینترنتی مهتاطب و با تکیه بر سی سال تجربه در حیطه کاری خود به حل مسائل و مشکلات بهداشتی و درمانی شما در سرتاسر ایران بپردازیم.
کادر فنی
خانم دکتر رویا میرنظامی (مدیر وب سایت مهتاطب)
خانم دکتر رویا میرنظامی ( دکتر داروساز ) فارغ التحصیل رشته داروسازی از دانشگاه تهران می باشند.
آقای دکتر حسن حریری ( دکتر داروساز ) فارغ التحصیل رشته داروسازی از دانشگاه تهران می باشند.

کادر فنّی داروخانه اینترنتی مهتاطب هم اکنون با همکاری 4 تن از داروسازان بسیار مجرّب کشور به همراه 15 نفر پرسنل داروخانه آماده اند تا همه روزه به ارائه خدمات در زمینه مشاوره، فروش و ارسال محصولات غیر دارویی موجود در داروخانه ها به مشتریان در سرتاسر کشور با بهترین قیمت و کیفیت، و در حداقل زمان ممکن بپردازند.