مهتاطب

سرفصل

درباره ما

آدرس صفحه

درباره داروخانه

درباره ما
وب سایت مهتاطب، متعلّق به داروخانه شبانه روزی دکتر حریری - دکتر میرنظامی بوده و یک وب سایت تخصصی در زمینه مشاوره و فروش محصولات غیر دارویی موجود در داروخانه ها می باشد.

حوزه فعالیت مهتاطب به دو بخش اصلی تقسیم می گردد.

1 - مشاوره های تخصصی : داروخانه شبانه روزی دکتر حریری - دکتر میرنظامی با در اختیار داشتن داروسازان متخصص و کادر مشاوره ای مجّرب اقدام به تأسیس واحد مشاوره در خصوص محصولات داروخانه ای اعم از محصولات آرایشی - بهداشتی، رژیم های غذایی، مادر و کودک، لوازم پزشکی و غیره نموده است.

مخاطبان می توانند با روشهای متنوعی که در سایت برای این امر در نظر گرفته شده است با مشاوران ما در ارتباط بوده و از نظرات تخصصی آنها استفاده نمایند.

لازم به ذکر است، مهتاطب رسالت خود را اطلاع رسانی به مشتریانش قرار داده و در این راستا کلیه مشاوره های ارائه شده به صورت کاملاً مجانی بوده و مشتریان نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینه ای در این خصوص نمی باشند.

2- فروش محصولات غیر دارویی داروخانه: با توجه به وضع قوانین جدید داروخانه های اینترنتی در ایران (در سال 1394) داروخانه های مجاز سراسر کشور می توانند با اخذ مجوز از معاونت غذا و داروی وزارت بهداشت اقدام به فروش اقلام غیر دارویی نمایند. لذا در این زمان تصمیم به افتتاح وب سایتی با نام مهتاطب گرفتیم تا بتوانیم محصولات داروخانه ای که تماماً زیر نظر وزارت بهداشت و مراجع قانونی به کشور وارد و حق توزیع بدون نسخه دارند را در اختیار مشتریان در سرتاسر کشور عزیزمان قرار دهیم.

تمامی محصولاتی که در وب سایت مهتاطب عرضه می شوند، اصل و دارای پروانه از وزارت بهداشت و دیگر سازمان های مربوطه هستند. این امر می تواند مصرف کنندگان محترم را از اصالت محصولاتی که تهیه می کنند، کاملاً مطمئن نماید.
تاریخچه داروخانه
داروخانه شبانه روزی دکتر حریری – دکتر میرنظامی در سال 1364 ابتدا به صورت روزانه و به مدیریت آقای دکتر حسن حریری در منطقه شهریار استان تهران شروع به فعالیت کرد. این داروخانه در سال 1374 و با همکاری خانم دکتر رویا میرنظامی اقدام به گسترش کار و فعالیت های خود در زمینه خدمات رسانی به مشتریان نمود. در همین راستا این مجموعه در سال 1381 در پروژه ساخت درمانگاه شبانه روزی حکیم در منطقه شهریار مشارکت کرده و داروخانه شبانه روزی دکتر حریری – دکتر میرنظامی را در این درمانگاه راه اندازی نمودند.

اکنون در سال 1395 با هدف گسترش خدمات رسانی به تمام مردم عزیز سرزمین مان، این مجموعه تصمیم به راه اندازی داروخانه اینترنتی مهتاطب گرفت تا بتواند گامی بلند در ارائه خدمات نوین مشاوره ای در زمینه محصولات مختلف داروخانه به مردم بردارد.
کادر فنی
خانم دکتر رویا میرنظامی (مدیر وب سایت مهتاطب)
خانم دکتر رویا میرنظامی ( دکتر داروساز ) فارغ التحصیل رشته داروسازی از دانشگاه تهران می باشند.
آقای دکتر حسن حریری ( دکتر داروساز ) فارغ التحصیل رشته داروسازی از دانشگاه تهران می باشند.

کادر فنّی داروخانه اینترنتی مهتاطب هم اکنون با همکاری 4 تن از داروسازان بسیار مجرّب کشور به همراه 15 نفر پرسنل داروخانه آماده اند تا همه روزه به ارائه خدمات در زمینه مشاوره، فروش و ارسال محصولات غیر دارویی موجود در داروخانه ها به مشتریان در سرتاسر کشور با بهترین قیمت و کیفیت، و در حداقل زمان ممکن بپردازند.