مهتاطب

سرفصل

حساب کاربری

ورود ثبت نام
خروج
نام کاربر
کاربر :
021 - 53867

عناوین اصلی

منوهای اصلی

درباره ما

آدرس صفحه

مشاوره تخصصی

دوشنبه 17 مهر 1396
بیمار
مدت زمانی است که بدنم جوش می زند مخصوصا روی پشت و بازوهایم، نمی دانم چگونه می توانم از دست این جوش ها خلاص شوم و جای جوش هایم نیز لک شده و نمی توانم لباس باز بپوشم .
داروساز
این جوش ها چند سال است که شما را درگیر کرده ؟
بیمار
5 سال است که هر شب جوش میزنم و به تازگی قسمت وسیعی از شانه ها تا قسمتهای پایینی کمرم را در بر گرفته است .
داروساز
آیا عادت ماهیانه شما منظم است ؟
بیمار
نه متاسفانه گاهی 2 ماه یکبار عادت ماهیانه می شوم و عقب می اندازم .
داروساز
شما علاوه بر درمان جوش های سطحی پوست نیاز به مراجعه به یک متخصص زنان جهت بررسی تخمدان ها و بررسی میزان ترشح هورمون پرولاکتین نیز دارید واین مسئله بسیار ضروری است اگر به دنبال درمان ریشه ای جوش های بدن خود هستید .
اما برای درمان سطحی پوست شما می توانم به شما کمک کنم .
بیمار
محل زندگی من در روستا است می توانید به من در درمان این جوش ها کمک کنید تا در اولین فرصت به یک پزشک زنان مراجعه کنم .
داروساز
پیشنهاد من به شما مصرف ژل شستشوی AHA لامینین جهت شستشو ( پاک کننده‌ی آرایشی لامینین، به صورت لوسیون بوده و مخصوص پوست‌های چرب و معمولی بوده و همچنین فاقد مواد صابونی است. این محصول تمام نیاز شما را در ارتباط با یک پاک‌کننده رفع می‌کند و همچنین وجود مواد تنظیم کننده ترشح چربی پوست و مواد ضد باکتری، این فرآورده را جهت شستشوی پوست‌های چرب و آکنه‌ای ایده‌آل می‌سازد. مضاف بر اینکه مواد موجود در این محصول باعث تنظیم pH پوست و مرطوب شدن آن می‌شوند که به عنوان لایه بردار عمل کرده است. محصولاتی که در گروه لوسیون‌ها قرار می‌گیرد معمولا غلیظ نبوده و سبک است، چربی کمتری دارند و با هر نوع پوستی سازگار است. یکی از مزایای اصلی لوسیون که رطوبت پوست را در حالت متعادل نگه می‌دارد. لوسیون‌ها به خاطر بافت نرم و سبکشان برای افرادی که پوستشان مستعد جوش است مناسب است.) ژل گماژ اوریاژ جهت لایه برذاری ( لایه بردار گوماژ انتگرال با داشتن دانه های ریز باعث از بین رفتن سلول های مرده و تحریک بازسازی سلولی می شود و به پوست درخشندگی و نرمی بیشتر می دهد و همچنین پوست را برای جذب بهتر کرم های درمانی آماده‌ می سازد ) کرم آکنه میس جهت درمان جوش که حاوی کلیندامایسین و ترتینوئین است که اثر ضد جوش و لایه برداری دارد و زینک اکساید برای محافظت روزانه از پوست شما در برابر نور آفتاب است .
بیمار
داروساز
3 هفته بعد بیمار مراجعه نمودند اثرات درمان روی پوست ایشان نتیجه داده و البته بیمار به دکتر زنان نیز مراجعه نموده و متوجه شده که کیست تخمدان دارند و داروی مناسب جهت تنظیم قاعدگی و درمان کیست تخمدان دریافت کرده بودند و در واقع از طریق درمان هورمونی لازم و همچنین درمان پوستی به نتایج بسیار خوبی رسیدند ، جوش های بدن به طور واضحی بهبود پیدا کرده و فقط بطور پراکنده و کم جوش می زدند و برای ادامه درمان مجددا از همان محصولات استفاده نموده و در هفته 5 ام درمان اثرات ضدلک و ضدجوش بطور واضح طاهر شده بود .