مهتاطب

سرفصل

حساب کاربری

ورود ثبت نام
خروج
نام کاربر
کاربر :
021 - 53867

عناوین اصلی

منوهای اصلی

مقالات

آدرس صفحه

عنوان مطلب علمی

محتوای مطلب علمی

محصول پیشنهادی

پکیج ضدریزش خارجی

 

شامپو آنافاز دوکری DUCRAY ANAPHASE SHAMPOO :

شامپو آنافاز دوکری ساخت کشور فرانسه حاوی گیاه گزنه که باعث بهبود جریان خون در عروق سر و آماده سازی پوست سر برای افزایش اثربخشی تونیک پلانتور می باشد شما یک روز در میان موها را با شامپو ضد ریزش دوکری شستشو دهید برای رسیدن به نتیجه بهتر 3 دقیقه کف حاصله از آن را روی پوست سر ماساژ دهید و آبکشی نمایید.

تونیک پلانتور PLANTUR NUTRI CAFFEINE TONIC :

تونیک پلانتور 21 ساخت کشور فرانسه حاوی کافئین می باشد که کافئین باعث گشاد کردن عروق، سبب افزایش جریان خون در عروق سر و تغذیه بهتر ریشه مو می گردد، شبی یکبار 20 تا 30 قطره از محلول را روی کف سر مالیده و با نوک انگشتان ماساژ دهید تا جذب شود و تا 5 ساعت از شستشوی موها خودداری نمایید.

کپسول آناکپس دوکری DUCRAY ANACAPS CAP :

کپسول آناکپس دوکری ساخت کشور فرانسه حاوی زینک، بیوتین، ویتامین های مو E,PP,B6,B5، سیستین و میتونین می باشد که به رشد و استحکام و تقویت پیاز مو کمک می نماید، این کپسول را روزانه 2 عدد بعد از غذا با آب میل نمایید.

کپسول ففول FEFOL CAP :

کپسول ففول ساخت کشور انگلستان را که حاوی آهن و فولیک اسید و در تقویت پیاز مو بسیار موثر می باشد را شبی 1 عدد با یک لیوان آب میل نمایید.

پکیج ضدریزش ایرانی

 

شامپو پرومین سریتا CERITA PRO-MIN SHAMPOO :

شامپو پرومین سریتا ساخت ایران حاوی ترکیباتی چون گزنه، رزماری، نعناع و ویتامین های B6,B5 باعث تحریک و تقویت فولیکول های مو می شود یک روز در میان موها را با شامپو پرومین سریتا شستشو دهید برای رسیدن به نتیجه بهتر 3 دقیقه کف حاصله از آن را روی پوست سر ماساژ دهید و آبکشی نمایید.

تونیک ضدریزش پرومین سریتا CERITA PRO-MIN TONIC :

تونیک پرومین سریتا ساخت ایران حاوی ترکیباتی چون گزنه، بابونه، نعناع فلفلی، ویتامین های B6,B5 و ماینوکسیدیل مانع از ریزش مو و باعث تحریک رشد مو می گردد و فولیکول های مو را نیز تقویت می نماید. شبی 7 پاف از این محصول روی پوست سر اسپری نمایید و به آرامی بانوک انگشتان ماساژدهید تا جذب شود و تا 5 ساعت از شستشوی موها خودداری نمایید.

قرص هیر ویت HAIR-VIT TAB :

مکمل هیر ویت ساخت کشور انگلستان حاوی ویتامین های B، مینرال ها و اسید آمینه ضروری برای کمک به تغذیه بافت مو و جلوگیری از ریزش مو و تامین مواد مغذی مورد نیاز موها می باشد را روزانه یک عدد همراه با صبحانه میل نمایید.

کپسول فروگلوبین  FEROGLOBIN B12 CAP :

کپسول فروگلوبین ساخت کشور انگلستان را که حاوی آهن، فولیک اسید، ویتامین های B6 و B12 که در تقویت پیاز مو بسیار موثر می باشد را شبی یک عدد با یک لیوان آب میل نمایید.